Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Kadın Girişimciler Dernekleri ve Amaçları

Kadın girişimciler derneklerinin asıl amaçları birçok kadının birleşmesi, dayanışması, birlikte eğlenmesi ve birlikte bir paylaşım adına toplanmaları ve birçok konuda fikir dayanışması gerçekleştirdikleri ve belli projeler hazırladıkları sunumlar aynı zamanda girişimlerdir. Amaç olumlu ve yapıcı girişimler olunca tabi ki Avrupa birliği de bu konularla ilgilenen kadın girişimcilere tam destek vermekte ve desteğini esirgememektedirler.

Avrupa birliği adına önemli adımlar atan kadın girişimciler özellikle yeşil bir dünya için hazırlıklar ve çalışmalar yapmaları, belli ve çeşitli kursların yaygınlaşması konusunda önemli adımlar atmaları, strateji toplantıları yapmaları ve aynı zamanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeleri ile ilgili olarak da çalışmalarını sürdürmekte ve gerçekleştirmektedirler.

Kadınların yapabilitesi oldukça yüksek olmasından dolayı bir çok başarılı işler gerçekleştirmektedirler. Özellikle işsizlikle ilgili ve iş sorunu ile ilgili önemli adımlar atmaları ve birlikte çok daha iyi şeyler yapabileceklerini gösterdikleri dayanışma örneği içerisinde çalışmaları oldukça takdire şayandır. Bu konuda hızlı ve atak destek girişimcileri kutlamak gerektiğine inanıyor ve düşünce paylaşımları adına bu tarz toplantılara katılınması gerektiğinizde önemle savunuyorum.

Online Satış ve İnternetten Alışveriş

Online satış giyim sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkekler içinde kaliteli ürünlerin bulunduğu bir sektördür. Kadın ve erkek  giyim sektörleri erkekler için her şeyi düşünüp üretimlerini ona göre gerçekleştirmektedirler. Kadın giyim kategorileri altında birçok ürün çeşidi ile müşterilerine sunmaktadırlar. Kadın ve erkek giyim ürünleri arasında özellikle kot pantolonlar, kazaklar, gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Ürün çeşitliliği sadece kadınlarda değil erkeklerde de birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Erkek mağazaları özellikle yerli veya yabancı markalar yeni sezon ürünlerinin tanıtımını yaparlarken öncelikle trend olan renkleri ve modelleri belli ürünler dahilinde ön plana çıkarırlar.

Özellikle dikkat çekilmesi istenilen ürünler tabi ki en önde ki ürünlerdir. Dolayısı ile her erkeğin kendine ait bir tarzı bir duruşu bulunmaktadır. Kadın ve erkek giyimden bahsedildiğinde aslında çok fazla karmaşıklığı olmayan asıl ürünleri içeren ve prestij sağlayan ürünlerin de bulunması ile erkek giyimini zenginleştiren ürünler bulunmaktadır.

Özellikle takım elbiseler bir erkeğe en çok yakışan kıyafetlerdir. Spor şıklıktan hoşlananlar için kot pantolonlar, tshirtler, spor gömlekler, birçok spor giyim de yine erkekler için tasarlanmış ve üretilmiş ürünledir. İnternetten alışveriş son yıllarda oldukça artmış ve kişiler artık neredeyse hiç yerlerinden kıpırdamadan bir tıkla internet alışveriş yapar hale gelmişlerdir. Eğer sizde kampanya ve duyurulardan hatta % 80 le re varan indirimlerden yararlanmak istiyor ve takip etmek istiyorsanız o halde internetten biraz araştırma yapmanız ve belli sitelere üye olmanız kampanyalardan yararlanabilmeniz için önemli bir adım olacaktır.

Bu kadın girişimcilere dikkat, Hanky ​​Panky ‘nin başarısının sırrı ne?

Gale Epstein yaratıcı bir tip, o New York’ta bir çiftlikte at binerek rahatlayan bir petite vejeteryan. Onun iş ortağı ise Lida Orzeck, bir şehirli, New York’un parlak ışıklarını tercih eden bir Yankee ‘den daha fazlası.

1977′ye kadar uzanan başarılı bir ortaklığın hikayesi bu. Ama onların bariz farklılıklara rağmen, Epstein ve Orzeck, esnek tanga öncülerinden Homegrown iç çamaşırı şirketinin kurucuları.  Onların bu iş evliliği halen yıllık kabaca 50 milyon dolar satış getiriyor.

34 yıllık başarılı ortak işi yapmanın sırrı nedir?
- Biz aynı vizyonu paylaşıyoruz

Epstein, New York şirketin başkanı ve yaratıcı yönetmeni. Biz aynı vizyonu paylaşıyoruz diyor. Başarılarının sırrının, ikisinin de kendi  alanında uzman olduğunu ve birbirlerinin işlerine yeter derecede müdahele etmediklerini söylüyorlar..

Sıcak stilleri olan ve rutin ama büyük zincirlere sahip şirket, düşük fiyatlarla yaptığı geniş satışlar ile sevenlerine her geçen gün yenilerini eklemeyi başardı. Şimdi onların 30′lu yaşlarında kurdukları bu şirket hikayesi ve iş anlayışı bir çok iş çevresi ve yeni girişimciler, özellikle kadın girişimciler  arasında çok konuşuluyor.

150 çalışanı bulunan Hanky ​​Panky ‘da sütyenler, külotlar ve diğer iç çamaşırı stilleri satılmasına rağmen şirketin satışlarının yaklaşık % 50 ‘sinin, ABD genelinde Nordstrom ve Lord & Taylor gibi lüks iç çamaşırı butikler gibi mağazalar aracılığıyla ilk 1 yılda 2 milyona ulaştığı söyleniyor.

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie