Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Anadolu’da Kadın Girişimciler

besnilikadingirisimciler

Anadolu kadını evde çalışmasının yanı sıra tarlada, bağda, hayvancılıkta çalışarak her zaman ailesine katkıda bulunmaktadır. Son yıllarda Anadolu kadınları da tüm bu işlerin yanı sıra el emeklerini pazara çıkararak değerlendirmektedir. Her ilde el emeği pazarlarının kurulmasındaki düşünceler amacına ulaşmıştır. Anadolu kadınlarının birçoğu da kadın girişimciler arasına katılarak gerek mutfak konusundaki becerilerini, gerek el emeği konusundaki becerilerini sergileyerek başarıya ulaşmış ve kendi işlerinin patronu olmuşlardır.

Devlet kadınları desteklemek amacı ile turistik yerlerde kadınlara tezgah vererek kendi emeklerini turistlere pazarlama fırsatı sunmuştur.

El becerisine güvenen tüm kadınlar dar çerçeveden çıkarak kendilerini geliştirmek için destek kredisinden yararlanarak kendi işlerini kurmalıdır. Üretici kadınların başarıları herkes tarafından görülmektedir. Sizde kendi başarılarının farkına varın ve bu başarılarınızı daha ileriye taşıyın. Türkiye de hayat şartlarının her geçen gün zorlaşması bütün kadınları harekete geçirmiştir. Bu sayının daha da artması için her türlü destek verilmektedir. Kadın girişimciler bu fırsatı değerlendirerek başarılarını kanıtlamış, ekonomiye de katkıda bulunmuşlardır.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie