Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Biz de Varız

200022288-001

İş hayatında erkeklerin yaptığı tüm işleri kadınlarında yapabileceğini ispatlayan kadın girişimciler iş sektörünün her alanında kendilerini kanıtlamışlardır. Kadınlar önce evde yaptıkları ürünleri pazarlayarak eve katkıda bulunurken son yıllarda ticaret hayatına atılarak kendi işlerinin patronu olmayı başarmışlardır. Kadın girişimcilere sağlanan devlet desteği onlara cesaret vermiş, sermayeleri olmadığı halde kredi çekerek risk almış, azim ve sabırla, inanarak başarıya ulaşmıştır. Bunun yanı sıra bankalar da kadın girişimciler için destek kredilerinde gereken kolaylıkları sağlayarak yardımcı olmaktadır.

Kadınlar iş hayatında erkeklerden daha sabırlı ve olumlu yaklaşımları ile başarıyı yakalamaktadır. Sermayem yok diyen birçok kadın ticarete atılmaktan korkmaktadır.

Oysa risk almadan hiçbir işe girişim yapamazsınız. Kendine ve emeğine güvenen tüm kadınların ticarete atılarak ayakları üzerinde durması gerekmektedir.

Toplumsa size örnek olacak kadın girişimcilerin başarılarını göz önüne alarak kendinize bir sorun, neden bende başarmayayım ki, ürettiklerinizi en güzel şekilde pazarlamak istiyorsanız, daha fazla beklemenize gerek yok. Kadın girişimciler arasındaki yerinizi almak için vakit kaybetmeyin.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie