Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Bu kadın girişimcilere dikkat, Hanky ​​Panky ‘nin başarısının sırrı ne?

hanky-panky-co-founders-lida-orzeck-gale-epstein

Gale Epstein yaratıcı bir tip, o New York’ta bir çiftlikte at binerek rahatlayan bir petite vejeteryan. Onun iş ortağı ise Lida Orzeck, bir şehirli, New York’un parlak ışıklarını tercih eden bir Yankee ‘den daha fazlası.

1977′ye kadar uzanan başarılı bir ortaklığın hikayesi bu. Ama onların bariz farklılıklara rağmen, Epstein ve Orzeck, esnek tanga öncülerinden Homegrown iç çamaşırı şirketinin kurucuları.  Onların bu iş evliliği halen yıllık kabaca 50 milyon dolar satış getiriyor.

34 yıllık başarılı ortak işi yapmanın sırrı nedir?
- Biz aynı vizyonu paylaşıyoruz

Epstein, New York şirketin başkanı ve yaratıcı yönetmeni. Biz aynı vizyonu paylaşıyoruz diyor. Başarılarının sırrının, ikisinin de kendi  alanında uzman olduğunu ve birbirlerinin işlerine yeter derecede müdahele etmediklerini söylüyorlar..

Sıcak stilleri olan ve rutin ama büyük zincirlere sahip şirket, düşük fiyatlarla yaptığı geniş satışlar ile sevenlerine her geçen gün yenilerini eklemeyi başardı. Şimdi onların 30′lu yaşlarında kurdukları bu şirket hikayesi ve iş anlayışı bir çok iş çevresi ve yeni girişimciler, özellikle kadın girişimciler  arasında çok konuşuluyor.

150 çalışanı bulunan Hanky ​​Panky ‘da sütyenler, külotlar ve diğer iç çamaşırı stilleri satılmasına rağmen şirketin satışlarının yaklaşık % 50 ‘sinin, ABD genelinde Nordstrom ve Lord & Taylor gibi lüks iç çamaşırı butikler gibi mağazalar aracılığıyla ilk 1 yılda 2 milyona ulaştığı söyleniyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie