Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Garanti Bankası Yılın Kadın Girişimcisi Belli Oldu

BURSA-8217-DA-YiLiN-iSKADiNi-NURCAN-OZDEMiR_4027b

Garanti Bankası tarafından düzenlenen “Türkiye’nin Kadın Girişimcisi” ödülü Garanti Bankası Gn. Md. Yrd. Nazif Karadere tarafından Nurcan Özdemir’e verildi. Özdemir iş hayatına atılan kadınların, ailesi ve çevre desteğini aldıklarında çok daha kolay ilerleyerek başarıya ulaşabildiklerini belirtti. Bir ülkenin kalkınmasında kadınların da önemli sorumluluklarının olduğunu ve başarıya ulaşılmasında birlikte hareket etmenin büyük önem taşıdığını, kazanılan başarının da hep birlikte hak edildiğini söyledi.

Aldığı Türkiye’nin Kadın Girişimcisi ödülüyle omuzlarında ki yükün biraz daha arttığını belirten Nurcan Özdemir, düzenlenen organizasyonda emeği geçen bütün herkese teşekkür etti. Ödülünü öncelikle Bursa’lı Girişimci Kadınlar ve ülke genelinde bulunan bütün Kadın Girişimcilere armağan eden Özdemir, kendisinden sonra bu ödülü hak eden bir çok Kadın Girişimcinin bulunduğunu ifade etti.

Nurcan Özdemir, 1989 yılında ailesiyle birlikte Bursa’ya göç ederek bir perde fabrikasında çalışmaya hayatına başladığını, daha sonra 1992 yılında yalıtım ve havalandırma işi yapan ufak bir işletmeye geçtiğini ve 1998 yılı sonuna kadar farklı pozisyonlarda çalışarak İzonur İzolasyon San. Tic. Ltd. Şti. firmasını kurdu.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie