Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Hedef; Yurtdışı Ortaklıkları İle Hızlı Büyüme

kisgem-ab-turkiye

Ülkemizde hala birçok kadın girişimci için yurtdışı ortakları üzerinde pek fazla düşünülmeyen ve düşünüldüğünde de oldukça riskli olduğu düşünülerek çabucak vazgeçilen bir konudur. Yurtdışı ortakları gelişen ve teknolojiye bağımlı bir hale gelen ticaret sektörünün geleceğinde de var olmak manasına gelirken, küresel olmaktan başka bir alternatifi kalmayan dünya ekonomi sisteminde de küresel ölçekli bir marka haline gelmenin ilk adımıdır.

Kurumlaşma ve marka haline gelerek global hizmet veren ve ürünleri dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere ulaşan firmaların sahibi olan başarılı kadın girişimcilerin neredeyse tamamı, doğru planlamalar sonucunda yaptıkları akıllı yurtdışı ortaklıkları ile firmalarının başarısını bir adım ileri taşımışlardır.

Yurtdışı ortaklıklar kurabilecek bağlantıları olmadığını düşünen tüm kadın girişimcilere internet gibi “her insanın” kullandığı bir teknolojiyi hatırlatmak gerekir. Birçok küçük ölçekli işletme sahibi kadın girişimci internet aracılığı ile giriştikleri “orta ölçekli” yurtdışı ortaklıkları, kısa zamanda büyük bir girişim haline dönüştürerek belki de kendilerinin dahi hayal edemediği başarılara imza atmaktadır.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie