Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Kadın Girişimciler Dernekleri ve Amaçları

businesswoman

Kadın girişimciler derneklerinin asıl amaçları birçok kadının birleşmesi, dayanışması, birlikte eğlenmesi ve birlikte bir paylaşım adına toplanmaları ve birçok konuda fikir dayanışması gerçekleştirdikleri ve belli projeler hazırladıkları sunumlar aynı zamanda girişimlerdir. Amaç olumlu ve yapıcı girişimler olunca tabi ki Avrupa birliği de bu konularla ilgilenen kadın girişimcilere tam destek vermekte ve desteğini esirgememektedirler.

Avrupa birliği adına önemli adımlar atan kadın girişimciler özellikle yeşil bir dünya için hazırlıklar ve çalışmalar yapmaları, belli ve çeşitli kursların yaygınlaşması konusunda önemli adımlar atmaları, strateji toplantıları yapmaları ve aynı zamanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeleri ile ilgili olarak da çalışmalarını sürdürmekte ve gerçekleştirmektedirler.

Kadınların yapabilitesi oldukça yüksek olmasından dolayı bir çok başarılı işler gerçekleştirmektedirler. Özellikle işsizlikle ilgili ve iş sorunu ile ilgili önemli adımlar atmaları ve birlikte çok daha iyi şeyler yapabileceklerini gösterdikleri dayanışma örneği içerisinde çalışmaları oldukça takdire şayandır. Bu konuda hızlı ve atak destek girişimcileri kutlamak gerektiğine inanıyor ve düşünce paylaşımları adına bu tarz toplantılara katılınması gerektiğinizde önemle savunuyorum.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie