Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Kişisel Gelişimin Önemi

solsag1

Kendini geliştirmek isteyen bayanlar için çok harika bilgiler vereceğimiz bir makalemizle daha karşınızdayız. Kişisel gelişim üzerine çok ünlü yazarları ve kitaplarını tanıtacağımız bu makaleden ulaşacağınız bilgiler paha biçilemez olacaktır. Robin Sharma adındaki evrensel yazarın “Ferrarisini Satan Bilge” adındaki kitap milyonlarca satılmış ve çoğu insana yol göstermiştir. Robin Sharma daha sonrasında “Koza Kelebeği Bilmez” ve “Ermiş Sörfçü ve Patron” adında iki çok satan kitap daha çıkarmıştır. Lakin bizim önerimiz sadece “Ferrarisini Satan Bilge” kitabını okumanızdır.

Ülkemize gelecek olursak, ülkemizde bu konuda bizim dikkatimizi çekmiş çok değerli yazarlar bulunmakta. En başındaki iki isim ise Erdal Demirkıran ve Ahmet Şerif İzgören’dir. Erdal Demirkıran’ın “Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım” ve “Sadece Aptallar 8 Saat Uyur” kitapları insana yeni bir vizyon vermekte. İkinci belirttiğimiz kitabı okuyan ve uyku düzenini gerçekten iyi ayarlayan birçok kişi bulunmaktadır. Ahmet Şerif İzgören ise “Süpermen ve Uğur Böceği” adındaki kitap siz değerli bayanların çok işine yarayacaktır. Diğer bir önerimiz ise Sosyal Paylaşım Sitelerinden bu iki yazara ait videoları izlemenizdir.

Dipnot: Ahmet Şerif İzgören’in 2002’de çıkardığı “Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır” kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie