Protected by Copyscape Online Copyright Protection

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

eticaret-siteleri

Artık bir çoğumuz dışarı çıkmadan bilgisayar başında gıda, giyim, elektronik gibi bir çok ihtiyaçlarımızı bir tıkla kapımıza kadar sipariş edebiliyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde artık her evde bilgisayar ve internet bulunmakta, bu sayede evimizde yada iş yerimizde oturduğunuz yerden ihtiyacımız olan herşeyi internetten sipariş edebiliyoruz. Peki bu alışveriş siteleri nasıl kuruluyor, çalışıyor ve işletiliyor?

Öncelikle bilmeniz gereken e-ticaretin mantığını doğru kavramak, kurmayı düşündüğünüz sitenin kuruluş prosedürlerini iyi bilmek ve sizi başarıya götürecek yolda yapmanız gerekenleri iyi planlamak gerekiyor.

Türkiye’de genç nüfus oranının daha da artması ve kullanılan kredi kartı sayısının 30 milyonu geçmesi, online alışveriş (e-ticaret) hacminin her yıl milyar dolarları aşmasına neden olmakta. Bu nedenle böylesine büyük bir pazarda yer alabilmek için konumunuzu doğru bir şekilde belirleyip, reklam sektörünü iyi kullanarak hedeflediğiniz müşteri portföyüne ulaşmanız ve kaliteden ödün vermeden iyi bir hizmet sunmanız en önemli kuraldır. E-ticaret sitesinin kurulum aşamasıyla ilgili gerekenleri bir sonraki yazımızda sizlere anlatacağız.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie