Protected by Copyscape Online Copyright Protection

KADIN GİRİŞİMCİLER ÖNERİLER

Portrait of a female executive

Kadın dediğin güçlü olmalı. Günümüzde kadın olmak gerçekten çok zor bir durum olduğunu görüyoruz. Manevi açıdan üstüne binmiş olan sorumluluklar kaldırması zor bir içsel güce ihtiyaç duyuyor.

Bir yandan evi ile bir yandan işi ile eğer ki çocukları varsa aynı şekilde analık dürtüleri ile dünya üzerinde zor bir savaş yaşayan kadınlarımızın günümüz koşullarında ihtiyaç duyabileceği tek şey tatil, kafa istirahatı olarak düşünülebilir.

Bir kadının bütün bu uğraşlarının sonunda kendisine bazı ödüller tanıması gerekmektedir. Bu ufak bir gezindi olur, birazcık makyajla kendini şımarmak olur, tatil olur bunların hiçbirisi olmazsa birazcık sevgi görmek bile kadının ruhsal durumunu güncelleyebilir ve gücünü toplamasına yardımcı olur.

İşiyle ilgili yaşadığı problemleri kesinlikle evinde paylaşacağı bir insan olmalı. Eğer yalnız yaşıyorsa işi dışında bir arkadaş edinip sık sık o kişiyle muhabbet ediyor olmalı. Bunun dışında evli kadınlar için ev işlerini katiyen tek başlarına üslenmemeli ve kocasını bu konuda uyarmalıdır. Bir kadının fiziksel yoruluşundan çok ruhsal yoruluşunun bitirici olduğu unutulmamalı.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie