Protected by Copyscape Online Copyright Protection

ÖNERİLER

Yakın zamanda büyük bir gelişme kat eden girişimcilik, kadın erkek herkesi kapsayan büyük bir misyon haline gelmektedir. Yıllardır arka planda kalmış kadınlar global dünyamızda çoğu bölgede büyük ilerlemeler sağlamıştır.

Kadınlar iş ve ev hayatında yıllardır varlığını tam olarak gösterememiş olmasına rağmen birçok kuruluş ve yayın organlarıyla günümüzde sorun halinden çıkmaya başlamıştır. Çağımızın en büyük girişimlerinden biri olan kadına şiddet konusu artık birçok anayasa kanunu ile ortadan kalkmaya başlamış ve iş hayatında kadınlara iş sahası açılarak bireysel özgürlükler tanınmaya başlanmıştır.

Birçok ülke şiddetle kadın haklarını savunarak yardım kuruluşları oluşturmuş ve kadın erkek eşitliği dünyanın dört bir yanında sağlanmak üzere büyük yol kat edilmiştir. İnsanlık âlemi adına çok önemli girişimlerde bulunmuş kadın kolları, birçok açıdan insanlara farklı pir pencereden bakmalarına olanak sağlamıştır. Her bireyin kendi bireysel özgürlüğünü eline almasını sağlayarak demokratik bir düzene adımlar atılmış oldu.

Kadın hakları, başlangıç zamanından bu yana birçok zorlukla mücadele etmiş ve bu zorlukları yenmeyi başarmıştır. Bu konuda herkes kadın haklarına değer yargılarını göz önünde bulundurularak destek vermeye devam etmelidir.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie