Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Kişisel Gelişim

Kisiselgelisim_0

Kişisel gelişim bünyesinde uyku düzenlemeleri çok önemlidir. Uykunuzu ortalama olarak 2–4 saat arasında rahatlıkla alabilirsiniz. Böylece güne ait 20 saat size büyük bir kolaylık sağlayacak ve işleri programlamanızda büyük katkıda bulunacaktır.

20 saat boyunca yapılacak işlerden kendinize vakit ayırabilecek ve bünyenizi mutlu kılabileceksiniz. Uyku saatlerinizi mümkün olduğu kadarıyla geceye almalısınız. Gece uykusunun yerini 10 saatlik gündüz uykusu dahi tutmamaktadır.

Çünkü gece belirli hormonlar çalışır ve sizin rahat bir uyku çekmenize katkıda bulunur. Böylece 4 saat gibi kısa bir sürede uykunuzu alabilirsiniz. Uyku için rahat bir yatak seçimi de yapmalısınız. Ergonomik yataklar olmalı ve ortopedik olarak sizi rahat ettirmelidir. Bel ve sırt ağrıları çekmemenize özen gösterilmiş, yeni tasarım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Ağrısız uyku sizi zinde tutacak ve işlerinizde verimli olmanızı sağlayacaktır. Uyku sorunu çekmeyen bireyler gayet pozitif ve çözücü olmaktadırlar. Böylece iş kariyeri boyunca hep ileriye dönük çalışmaktadırlar. Sizlerde uyku düzeninizi yavaş yavaş rayına oturtmak için kısa denemeler yapabilirsiniz. Uyanacağınız saat sabit kalacak şekilde uyku aralıklarınızı kısaltabilirsiniz.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie