Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Kadın Girişimciler ve Öneriler

Konak-20110706-00161

Türkiye de ve dünyada baktığımızda birçok kadın girişimcinin çeşitli çalışmalarını ve eylemlerini görmekteyiz. Türkiye’de birçok kadın girişimci kıyasıya çalışarak kadın olarak güçlerini göstermekte ve güçlerine güç katmak adına çeşitli bağlantılar yapmakta ve hızla yol açmaya çalışmaktadırlar. Dolayısı ile kadın girişimcilerin birbirlerine önerileri de bulunmaktadır. Kadın girişimcilerin kurdukları gruplar ve Türkiye’de bu işi gerçekten çok iyi başarabilen birçok kadın bulunmaktadır. Amaç tüm kadınları olmasa da bir çoğunu içlerine çekmek aslında.

Eğitime duydukları saygı, toplumsal olaylarla ilgilenmeleri ve dernekler kurup zaman zaman buralarda çeşitli toplantılar düzenlemeleri gibi birçok çalışmaları bulunmaktadır. Sizde kısa bir araştırma yaparak ve bilgi birikiminizle birlikte bu derneklere katılabilir toplantılarda ve düzenlenen etkinliklerde söylemek istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Bu sayede kadın girişimcilere hem destek olmak hem yanlarında olmak gibi birçok durumu da sağlamış olursunuz.

Sizde kadın girişimcilerin yanında olmak için internetten araştırma yapabilir ve kadın hakları ve savunucu birliklerine veya derneklerine üye olabilirsiniz. Bu sayede konuşma alanınız genişler ve birçok kişiye de sesinizi çok rahat duyurmuş olursunuz. Amaç birliği sağlamak ve toplumsal birçok olaya katkıda bulunmak ve destek olmaktır.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Kadın Girişimci. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie